TOSASOUND zajištuje kompletní služby v oblasti ozvučení a osvětlení koncertů a dalších akcí na profesionální úrovni, za použití špičkové techniky (RCF, Allen-heath, Shure a pod.)
Seznam.cz - portál Společnost Pivo ZLoun spol. s r. o. vyrábí a zároveň prodává pět druhů piv ve stálé nabídce – Desítka Zloun, Tvrďák Zloun, JanTar Zloun, Lyon (ten je bez přídomku, protože je to keltský název Loun), a ALEnt Zloun. V areálu pivovaru se nachází i restaurace, která se dnes jmenuje příhodně, "Na Letňáku".
FOUR BRAINS je čtyřčlenná skupina muzikantů s ambicemi a bohatými hudebními zkušenostmi, jejíž aktuální repertoár tvoří 25 autorských skladeb. Žánrově se jedná o rockovou muziku s přesahy do jiných hudebních stylů. Kapela vznikla na jaře roku 2012. Kapela vystupuje jak v rockovém, tak elektro-akustickém provedení, která má spíše rock-popový charakter. Skladby jsou komponovány ve zcela odlišném duchu a od verze rockové se liší jak samotnými písněmi, tak hudebním pojetím.
Seznam.cz - portál Smyslem činnosti ROCK CO ROK o.s. je prevence negativních jevů ve společnosti, smysluplné trávení volného času a upevňování přátelského vztahu k přírodě, historii, kultuře, sportu a lidem kolem nás. RCR chce všem bez rozdílu věku nabízet kulturní (hudbu, divadlo, film), společenské (dětské dny, karnevaly) a sportovní (Koloběžkyáda, Kulatý svět) vyžití během celého roku. Chceme též zapojit veřejnost do projektů v oblasti ekologie a zachovávání tradic.
Přináší komplexní a ověřené informace z hudebního světa včetně informací o připravovaných albových titulech a koncertních vystoupeních, reportáže a fotogalerie z akcí, profily hudebních objevů i populárních interpretů.
Rockmag.cz - rockový portál Navštivte stránky opravdových kapel. Na rockovém portálu Rockmag.cz "pouštěče", MIDI bandy ani hudební imitárory hrající z playbacku nenajdete.
Seznam.cz - portál Hledejte odkazy na prezentace a akce kapely Notosnadnenimožný v katalogu odkazů největšího českého portálu. Vyberte pro svoji akci kapelu, kde muzikanti stále ještě hrají na hudební nástroje.